You are currently viewing Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu

Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu

ÜYELERİMİZE DUYURULUR:

30 Haziran 2021 tarihli 81 numaralı yönetim kurulu kararı uyarınca 28 Temmuz 2021 Çarşamba akşamı 20:00’da, yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise 4 Ağustos 2021 Çarşamba akşamı 20:00’da seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleşecektir.
 
Katılımınız bizim için çok değerlidir. Yönetim kurulu üyelerimiz önümüzdeki günlerde sizlerle bire bir iletişime geçecek, gündemle ilgili bilgi verecek ve katılım teyidinizi alacaklar. Bu süreç boyunca herhangi bir sorunuz veya merak ettiğiniz bir husus olması durumunda, yönetim kurulu başkanı Hüseyin Can Ünen’le (can.unen@yercizenler.org) irtibat kurabilirsiniz.
 
Dernek yönetim ve denetim organlarında asil veya yedek olarak görev almak istemeniz durumunda yine bizimle iletişime geçerek bilgilendirmenizi, veya genel kurul akşamı adaylık çağrısına cevap vermenizi rica ederiz. Yönetim ve denetim kurullarının görev ve sorumlulukları hakkında detaylı bilgiyi 5253 Sayılı Dernekler Kanunu‘nda bulabilirsiniz.
 
Aşağıda ilgili yönetim kurulu karar metnini görebilirsiniz:
 
“Dernek yönetim kurulu toplanarak, yönetim ve denetim organlarının yeniden seçilmesi amacıyla 28/07/2021 tarihinde saat 20:00’da derneğin Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. 49/3 Kadıköy İstanbul adresindeki genel merkezinde, yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda da 04/08/2021 tarihinde aynı saatte ve adreste, aşağıdaki gündemle olağanüstü genel kurul düzenlenmesine, ve genel kurula katılma hakkı bulunan üyelere en az 15 gün önceden gerekli duyuru ve bilgilendirmelerin yapılmasına karar verilmiştir.
 
Gündem:
1- Açılış, yoklama ve saygı duruşu
2- Divan kurulunun oluşturulması
3- Yönetim kurulu başkanının konuşması
4- Dernek organlarına adaylık çağrıları ve aday konuşmaları
5- Dernek organlarının seçimi
6- Dilek ve temenniler
7- Kapanış.”

Bir cevap yazın